| Bianca_Cancel_2001 a întrebat:

M-am indragostit! Pe baiat l-am cunoscut la o nunta, e foarte dragut, dar credeti ca e ciudat ca eu l-am invitat la dans ca daca nu stateam toata seara pe scaun! Nu stiu ce sa fac mi-a cerut numarul dar nu a mai sunat (baiatul este din Italia ) crying( Ajutati-ma, va roog!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic, mai ales ca el nu este de pe aproape.
Altul, sunt baieti destui pe lume, nu trebuie sa faci acum o obsesie pentru unul pe care l-ai intanit 1 singura data in viata.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Incearca sa afli de la cineva care a fost la nunta, numele, familia, adresa si asa e mai usor sa dai de el.
Success!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este gresit ca l-ai invitat la dans. Daca nu te-a sunat pana acum, asteapta ca poate te va suna in cel mai scurt timp.

| Bianca_Cancel_2001 explică:

Eu eram neam din partea mirelui iar el din partea miresei :'( nici macar nu ii stiu numele de familie :'(