| dadaaaaa a întrebat:

Am 13 ani si m-am indragostit de un baiat pe care il cunosc din cls I-a. A fost colegul meu de banca si m-am inteles super bine cu el.Eu nu mai sunt din cls a IV-a in aceea scoala (acum cls a VII-a). A fost o petrecere la care a fost si el si m-a invitat la dans. Din ziua aceea ma suna in fiecare zi si mi-a zis o dat ca ma iubeste dar eu cred ca a zis la misto.Nu stiu ce sa fac...sa ii zic daca vrea sa fie cu mine sau nu? El stie ca eu il iubesc dar este cam timid.VA ROG SA MA AJUTATI...:*:*

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Uite cum sta treaba... daca te iubeste el trebuie sa propuna sa fiti impreuna... timid sau nu... el e baiatul.
Si decide-te daca chiar simti ceva pentru el sau e doar "a cand of merci".
Si la 13 ani nu are cum sa fie iubire...doar te simpatizeaza.Nu stiti voi ce e iubirea cand sunteti asa mici(chiar daca va credeti mari).
Discutati deschis si stabiliti niste lucruri, sentimente etc... poate ajungeti undeva.big grin

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fi cu el.Succeshappy

| andra_8876 a răspuns:

Pai mai fato e sentiment reciproc intre tine si el deci ce vrei mai mult daca crezi ca isi bate joc de tine asa o sa faci si mai incolo si o sa ajungi sa nu ai nici un prieten deci du-te stai devorba cu el fata in fata si atunci o sa vezi ce se intampla da pna atunci nu incerca sa intrebi unele chesti la telefon sau pe mes bafta :*

| dadaaaaa explică:

Mz mz fetelor..mz ff multtt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ce simti pentru. el si ca il iubesti daca accepta cu un zambet si i-a in serios acest lucru inseamna ca te place si nu este la misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa il sune si sa ii spuna ca il iubeste, apoi el o va scoate la o intalnire si vor ramane impreuna

| krysty a răspuns:

Dai o sansa daca spui k il iubesti