| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o seara prietenul meu dupa ce am propus sa vorbim despre când sa și ia lucrurile toate de la mine, ca vreau sa ne despartim mi-a spus ceva la misto glume prostești, poze selfie în timp ce discutam serios și ii puneam întrebări.I am zis sa se oprească cu glumele si nu s-a oprit pana am răbufnit din plans pana la 3 dimineața.I am spus ca nu ma culc o sa plang de la ce a făcut și a zis ca m-am enervat degeaba si ca se culca. Si ca ma pupa. Ce inseamna asta, ma umilește pana plamg si se culca si ma lasa asa nici iertare n-a cerut? De ce nu a contat subiectul si era calm și bucuros când ii spuneam sa nu o mai facă.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"prietenul... sa și ia lucrurile toate de la mine, ca vreau sa ne despartim"

eu bag de seamă că nu e cum zici

| AndreeaMadalinaAna a răspuns (pentru sierra1):

Dar cum

| sierra1 a răspuns (pentru AndreeaMadalinaAna):

"prietenul...vreau sa ne despartim"

eu bag de seamă că tu de fapt, nu vrei.

| Emma30555 a răspuns:

El nu voia sa discute acel subiect, și facea glume ca să evite. El nu te a luat în serios plânsul, pur și simplu evita dramele.