| betty_2716 a întrebat:

Intr-o zi la scoala un baiat mai mare de la scoala mi-o dat sa beau si mi-o placut si cred ca m-am imbatat si si-o batut joc de mine ca seara m-am trezit pe banca cu fermoarul rupt:-s mai sunt virgina? ce credeti? m-o f***t?

Răspuns Câştigător
| iJustWannaDance a răspuns:

Pai...
sunt doua cazuri:
1. a vrut sa-ti faca ceva gen ''o farsa'' (acum depinde sh ce fel de baiat e)
2. ati avut contact sexual (nu pot sa stiu daca mai esti virgina sau nu).

Deci... de ce ai baut asa de mult?

Si esti cam penibila cum au spus si ceilalti... ''F***T?!

8 răspunsuri:
| ana_2556 a răspuns:

Esti de-a dreptul penibila rolling on the floor

| FoarteLetargic a răspuns:

Baga mana si verifica rolling on the floor

| Tequila a răspuns:

Idem ana X]

| MysteriousOfficial a răspuns:

Nu, a vrut sa vada ce lenjerie porti. laughing)

| LexUTz a răspuns:

Eu sincer cred ca i-ai F***t tu pe toti pana ai adormit. happy

| ItsMyTime a răspuns:

Uni oamen sunt char atatr de prosti de ce nu te duci la ginecolog si daca zice ca mai esti virgina trecipe la mine pe acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.noi nu avem de unde sa stim.du-te la un medic sau vb cu mama ta sau cineva apropiat. sper sa rezolvi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești jalnică. Du-te la ginecolog sau spune-i mamei și altă dată ai grijă cu astfel de băieți. Te doare zona aceea măcar?
Dar nu te puteai exprima și mai frumos "m-a violat"? După accent se vede, aoleo ce educație ai.