| marihen a întrebat:

! Intrebare adresata baietilor/barbatilor!
Sunt fata, am 18 ani, inca virgina, ce sa vedeti siiiiii sunt complexata de un anumit aspect, si anume cu lungimea labiilor minore... vreau sa va intreb ce parere aveti de acestea...
Vorbesc cu un tip (tot de varsta mea), si daca o sa ne bagam intr o relatie, logic ca vom face si sex si gen, mi e rusine de cum arat...chiar daca am forme, si sus si jos, nu-mi place deloooocc cum arata, parca nu e feminin
Deci, spuneti tot ce credeti despre complexitatea mea

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu te asigur ca nu prea ne intere cum arata vaginul, poate cand dam limbi sau nu e epilata

| mihai69 a răspuns:

Ador fetele cu labii care pot fi linse cu poftă! Și cu cât mai mari, cu atât mai bine!

| Frank51 a răspuns:

Personal nu-mi plac, dar dupa cum tot am mai spus, nu este un factor decisiv. Daca restul sunt ok n-am nimic impotriva. Din punctul meu de vedere este un lucru minor, pentru care nu merita sa te stresezi.

| Sofer a răspuns:

Nu ar fi trebuit sa fi complexata de asta. Fiecare femeie are labiile diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa cum unele au *** mai mic sau mai mare așa sunt și unele cu labiile diferite îți faci prea mult sânge negru pentru ceva nesemnificativ, pe mine unul așa că să te încălzesc nu m-ar interesa acest aspect happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Așa cum unele au l.i.n.d.i.c.u.l *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ok asa cum esti. accepta-te. el nu va avea o problema cu asta

| TFL007 a răspuns:

Oooo unde ar da norocul peste mine sa dau si eu de asa ''ghiveci de flori'' ba din contra cred ca o sa ii placa la nebunie

| TFL007 a răspuns:

Auzi insane clown ce intrebare a pus fata asta, sa iti comand o sfoara laughing) sau ai de gand sa te obisnuiesti cu ideealaughing)

| UnulSimplu312 a răspuns:

Wow spre inceput tin sa te felicit pentru ca ai reusit sa te pastrezi ne "prihanita" pana la aceasta varsta minunata. Dupa parerea mea acest complex care il ai nu este un impediment chiar de loc si il consider chiar unul atractiv. INVATA SA TE IUBESTI tu pe tine si dupa sa te iubeasca alti! Pentru ca doar cand te iubesti pe tine insuti o sa iti sti adevarata valoare a corpului tau. Si nu trebuie sa te rusinezi cu corpul tau față de nimeni pentru ca doar pe asta il ai si cine te iubeste iti va iubi si corpul. Chiar daca poate tu vezi doar defectele corpului tau persoana iubita iti va face din defectele tale calitatile care te fac pe tine unica. Iti propun un exercitiu in fiecare zi stai in fața unei oglinzi complet dezbracata si analizeazati corpul, privesteti fiecare defect fiecare calitate si o sa vezi ca "defectele" care crezi tu ca nu te fac destul de feminina acelea iti exprima in sine feminitatea ta si te fac sa fi unicata si FRUMOASAA!

| veliciu3769 a răspuns:

Trimite o poza