| Ade1996 a întrebat:

Intrebare adresata baietilor: Cum ati reactiona daca v-ar saruta o fata pe care abia o cunoastetibig grin?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

M-as arata profund dezamagit si i-as spune: "numai atat? hai si strange-ma in brate."

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

As striga "bis".

| RAY a răspuns:

Tariful si o facem pana lla capat

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma simt atras de fata aia m-as bucura, daca nu atunci as ura-o toata viata pentru ca mi-a distrus magia primului sarut.

| Lαrisα a răspuns:

Sunt fata. big grin

| Fernando9Torres a răspuns:

Depinde daca e frumoasa mi-as arata bucuria "cadoului" dandu-i acelasi cadou...iar daca e urata i-as zice "ui` pe mama ta/iubitu/tactu` fugiii repede ca vine cu un cutit!

| TwiSt1997 a răspuns:

Depinde...daca e frumoasa probabil c-as saruta-o si eubig grin

| ººShakeªª a răspuns:

Daca e frumoasa, as copia ce tocmai a facut. Daca e urata, probabil i-as spune ca nu o plac.

| Maria19Maria a răspuns:

Din punctul de vedere al unei FETE: daca doar te-a vazut si te-a si sarutat...frate....inseamna ca tu chiar esti fermecator

| للأطفال a răspuns:

Dacă și tu o placi, nu ar fi vreo problemă și normal te-ai bucura laughing