| mariaoana86 a întrebat:

:*
Am o intrebare adresata baietilor.
Daca ati avea o prietena de 17 ani care nu a mai avut niciodata un prieten si nici nu s-a sarutat niciodata, cum ati reactiona?
Ce ati face?
Ati prefera sa fie asa?
Va rog sa fiti seriosihappy

6 răspunsuri:
| XK a răspuns:

As da tot ce am mai bun, pentru ca as fi primul, dar foarte greu sa gasesti asa ceva astazi oh go on

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Eu as iubio si mai mult stiind ca sunt primul baiat din viata ei.

| Luvly a răspuns:

Hey!
Sunt fata, dar totusi as vrea sa iti raspund big grin
Primul prieten nu se uita niciodatabatting eyelashes... Si nu vad nimic grav ca nu sa sarutat niciodata. Poate face chestia asta doar cu persoana la care tine si nu a gasit acea persoana, inca.
Va tine mult la primul prieten...
Eu zic ca e ok happy Nu mi-se pare ceva anormal.Fiecare face, atunci cand stie ca e pregatit si ca e ok pentru el.
Nu sunt in stare sa judec pe nimeni.
Pa, pa.

| xellos a răspuns:

Nu ar fi absolut nicio problema pentru mine cel putin, chiar este mai bine, este mai speciala stiind ca as fi primul prieten din viata eihappy

| BilliOnaire a răspuns:

Fiecare are un inceput in ceva, nu?big grin

| LoveSroL a răspuns:

As iubio mai mult stiind ca nu trebuie sa ma sarut cu ea dupa toti nespalatiilaughing)