| qMiruq a întrebat:

Întrebare adresată bărbaţilor: Care femeie e mai atrăgătoare, cea cu sânii mici sau cea cu sânii mari?
[Unii dintre voi veţi zice că nu numai aspectul fizic contează ci şi trăsăturile morale,caracterul, etc. Sunt de acord cu aceste afirmaţii doar că nu putem spune că aspectul fizic nu contează deloc.]

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

E o chestie de "GUSTURI", iar "gusturile NU se discută"!

Eu prefer femeile cu sâni mici happy

Toate cele bune.

10 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Pfff... teoretic si demonstrativ femeia mai grasuta se excita mai repede si aici e vb si de sani.
Femeia slaba se excita mai greu. Dar are sanii mai tari si mai rotunzi. Si altfel de corp.

| dydy22 a răspuns:

Mie imi plac sanii mici acuma, acuma sunt mai multe tipuri de sanii mici sa zic asa

| mihai69 a răspuns:

Pentru mine, sânii mici sunt un mare atu. tongue

| neutrino a răspuns:

Prima data ii vezi corpul, nu caracterul si inca nu am auzit pe nimeni ca s-a indragostit ( si la prima vedere) de o femeie deloc frumoasa.

| greyhound a răspuns:

Pana la urma sanii sunt sani, ca-mici, mari, ascutiti sau lasati. Nu suntem foarte pretentiosi, n-o sa alungam o femeie daca nu e idealul nostru in ce priveste sanii.

| Seepty a răspuns:

Nici una nu e mai atragatoare, prima pentru ca ii are prea mici a doua pentru ca ii are prea mari asa ca cel mai bine pentru o femeie e sa-i aiba medii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza si aspectul fizic, dar nu neaparat sanii. Eu ca sa zic despre o fata ca-i frumoasa nu ma uit la sani sau fund ci la fata. Daca imi plac ochii ei, zambetul, parul etc pot afirma ca e frumoasa indiferent de marimea sanilor.
Si daca ar fi sa aleg intre sani mici si mari nu stiu ce as alege. Nu imi plac niciunii. Ii prefer pe cei medii. Si daca e sa ne legam tot de sani, pe langa marime pentru mine conteaza sa fie rotunzi (ii consider mai atractivi decat cei tuguiati), dar totusi, asta daca ar fi sa aleg doar dupa sani, dar cum ai spus si tu, conteaza si altele.

| kandaraki a răspuns:

Mintea conteaza si caracterul fetei, mai mult decat marimea sanilor, in plus o fata cu sani mici dupa nastere ii va avea mai mari iar cea cu sani mari dupa nastere ii va avea giganti si lasati in jos, asa ca trage concluzia

| qMiruq explică:

Vă mulţumesc tuturor de răspunsuri! happy

| CristerC a răspuns:

Dacă sunt mari si lăsați sau nu au o forma frumoasa... Înțelegi tu, dacă sunt mici și Frumoși... Alta viața!