| Adyy5 a întrebat:

Ce va atrage mai mult fizic la o femeie, fundul bombat sau sanii mari(fara chestii gen atitudinea, caracterul, amandoua)?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inteligenta si dexteritatea.
O femeie arata "bomba" pana ce se marita. Pana ce arata bine, atrage si alti barbati, deci ai sanse mari sa ti-o ia altul (chiar daca de ocazie).
In viata insa conteaza cat e de inteligenta, cum se descurca in diferite situatii, cum poate conduce gospodaria (cand va sta acasa cu cresterea copiilor), etc.
O fata cu fite are sanse reduse sa devina o mama buna, de familie.

| Adyy5 explică (pentru Bula):

Raspunde-mi la intrebare, nu ma refeream la caracter.Si fizicul conteaza intr-o oarecare masura, era doar o curiozitate. Am spus ca vreau sa mi se raspunda la intrebare fara chestii gen"caracterul conteaza" deci te rog.

| Bula a răspuns (pentru Adyy5):

Nu-mi plac indeosebi nici una, nici alta.
Nici sanii mari si atarnati, nici fesele ca o coaja de portocala tongue
(imagine generalizata la femei de peste 30 ani si cu cel putin un copil)

Răspuns utilizator avertizat
| Takishima a răspuns:

Cred ca e bine te trezesto cu un chip frumos langa tine dimineata sa te simti impacat sufleteste. Un chip angelic te-ar ajuta in viata. Frumusetea conteaza mult. E bine sa nuiti vina sa ii dai una doar pentru o moaca. La femei sunt frumoase picioarele cu forma conica de la genunchi in sus. Dar sa fie proportionale cu inaltimea. Sa nu arate mici si butucanoase. Si mai ales o culoare unica a pielii. Sunt care au pete mai maronii pe la genunchi, coate, intre picioare, la solturi, pete galbene sub brat si pe barba. O femeie frumoasa ar trebui sa aiba umerii mici nu mai mari decat soldurile sa para barbat din spate. Fundul are arata dragut in functie de pantaloni, sa nu steie nici prea stransi dar nici prea largi, sa aiba forma cu cusatura mai jos de bata ca sa dea imoresia ca nu e plat. Unii jeans cu talie inalta dau impresia de fund patrat si plat. Conteaza forma pantalonului. Sanii conteaza sa nu se lase prea mult sa arate mai mult osul stern si muschii prea scosi in afara sa para masculina, ca o capra din pentagrama, simbol iluminati. Si muschii mainilor sa nu se vada prea mult. Pana la urma vrei sa iesi afara cu o fata nu baiat. Fata ideala ar trebui sa aiba corpul proportionat si sa poarte haine pe masura. Nu ma refer la haine scumpe ci pe madura. Culirile conteaza. Daca are culoarea pielii inchisa nu i s-ar potrivi roz ci albastru. Etc.

| Alll3x a răspuns:

Sincer la o femeie pe mine ma atrage cel mkai tare posteriorul bombat

| CristiRx8 a răspuns:

Ambele, dar mai mult fundu`.