| 1PCrazZy a întrebat:

Intrebare catre fete IN GENERAL! Ce va place la un baiat in afara ca ii frumos ( me ) ca invata? ca ii glumet? ca stie sa te faca se te simti bine? si multe altele dar cum pot sava faca toate astea sa nu va aud :* dragele mele ca ma luati cu vorba aia ca barbatul perfect nu exista!

6 răspunsuri:
| DoarUnCopil a răspuns:

Barbatul perfect nu exista pentru ca nimeni nu este perfect. Se spune ca noi iubim persoanele din jurul nostru pentru defectele lor si nu pentru calitati. De exemplu sunt persoane care au o anumita atractie fata de fetele mai "silly" ca sa zic asa...blegute,prostute care se supara mai usor.Asta le face pe ele simpatice... dar totusi daca stam sa ne gandim mai bine fiind slab este un defect. Nu-i asa?
Sunt alte persoane carora le plac fetele care dau senzatia de nevoie de protectie. Nu ai vrea ca tu sa fie ala care o protejeaza?

| 1PCrazZy explică (pentru DoarUnCopil):

Tanti sunt culturist la 16 ani tongue si imi palace sa fac o alegere buna caa asa sunt multe fete care se uita la mine da nici nu stiu cu cati am sa le impart asa ca tongue

| DoarUnCopil a răspuns (pentru 1PCrazZy):

Am 18 ani xD nu ma striga tanti ca suna aiurea O. O mersi

| ÐÿÅ a răspuns:

Depinde de fata laughing poate sa nu-i placa de el pentru ca este frumos sau destept laughing
Uite. de exemplu lui x ( adica mie laughing ) ii plac baietii care au simtul umorului. Si oricum nu care seamana cu Fat frumos (dar nici.) laughing Dar nu poate, inima mea, sa se indrepte spre un tocilar, asta-i sigur! laughing
Nu exista baiat perfect ( asta este valabil si la fata ), trebuie sa ai un defect

| 1PCrazZy explică (pentru ÐÿÅ):

Pai cum sao fac sa fie mai aproape de mine ca doar esti fata Hai intoarce cartile big grin

| ÐÿÅ a răspuns (pentru 1PCrazZy):

Cucereste-o laughing