| TeDii a întrebat:

Hii! ...intrebare asta este pentru fete...

dragele mele... sunt cu un baiat de 6 luni si simt ca nu se mai comporta ca la inceput

in fine, el este cu 2 ani mai mare ca mine... dar... ne cun de mai mult timp

si cat timp a fost in generala... ne-am tot tachinat, pana intr-o zi cand ne-am cuplat

hellp! nu stiu ce sa ma mai fac!

FunDaaa:X! si vot:*:*:*

Răspuns Câştigător
| effect a răspuns:

Pai incearca sa discuti deschis cu el si sa i spui ce te macina.Trebuie sa comunicati, sa vorbesti cu el lucrurile astea pentru ca asa e normal intr o relatie.Intreaba l de ce s a schimbat, spune i ce te deranjeaza si vezi ce spune si in functie de raspuns vezi dupa ce faci :-)

4 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Pai nu stiu, poate ca are o problema si asteapta sa fie putin fortat de tine sa o expuna, pentru ca baietii nu se prea plang. Cheia este comunicareawinking

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Exact ce spunea si Effect big grin
Spune`i Ca relatia voastra a inceput sa se distrugasad
Intreaba`l dc. si cu el vb daca mai puteti continua happy

| Chocolate69 a răspuns:

Pai asa mi s-a cam intamplat si mie dar eu sunt de vina...de la un timp nu il mai plac si m-am distantat foarte mult de el,el mi-a spus ca nu mai sunt asa de afectuoasa cu el si ca nu mai ma comport la fel de frumos ca la inceput, deci incearca sa ii spui ca s-a schimbat si intreaba'l dc, poate este la fel ca in cazul meu ceea ce nu prea ar fi convenabil pentru tine:-s deci succes cu baiatul!

| Codyx a răspuns:

1 nu sunt fata 2 spune cati ani ai tu... poate s-a saturat de tine.