| pavel88 a întrebat:

Intrebare.credeti ca la femei le place sa faca sex anal

Răspuns Câştigător
| Paula007 a răspuns:

"la " femei ma indoiesc ca le-ar placea intrebarea. dar tie iti place? ca daca raspunsul e da, sunt sigura ca poti convinge vreo fata, bazandu te pe experienta ta, ca i-ar placea si eihee hee

6 răspunsuri:
| Dydy_7659 a răspuns:

Buna happy sunt fata si sincer mi se pare scarbos. Deci nu mi-ar placea happy

| pavel88 explică (pentru Dydy_7659):

Dydy.stiu ca este scarbos dar am cunoscut o fata acum 2 seri si a venit la mine acasa si dupa aceea ce urmeaza iti dai seama.si ea singura mi-a zis cand imi vine sa...sa eu bag in fund cai place la nebunie.de aceea am intrebat.

| SexGirl1921 a răspuns:

Urata intrebare.imi bine ai intreba ceror fete le place sa faca dragoste.stii doar ca doare daca nu sunt lubrifiate bine

| SexGirl1921 a răspuns:

Urata intrebare.mai bine ai intreba caror fete le place sa faca dragoste.stii doar ca doare daca nu sunt lubrifiate bine

| gigel68 a răspuns:

Cele care spun ca nu le place, ori nu l-au incercat, ori mint.
preferabil at fi sa nu-l incerci, e pentru poponari.

| Danutul22 a răspuns:

Iti garantez eu ca nu...sexul anal este extrem de dureros pentru femei din cate stiu.dar depinde si de partenter. daca este unul pe care il iubesc foarte mult..si el nu e o bestie ca sa o distruga..sa o ia incet incet, nu le va placea dar vor fii fericite fiindca au facut asta pentru tine