| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare. Cum ar trebui sa procedez daca vreau sa fiu cu un baiat care este cu mine in cartier insa nu ne-am mai vorbit de mult timp?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai doua lucruri de facut.
In primul rand,intra in anturajul lui,imprieteneste-te cu una din fetele din "gasca" lui si,pe urma, incepe prin a-l saluta.
Nu i se va parea nimic nefiresc si, in plus, veti avea motiv sa schimbati informatii si pareri despre noii prieteni comuni si nu poti stii de unde sare iepurele, in final!
Mult noroc!

| BLeur a răspuns:

Păi apropriete de el, salută-l dă-te pe lângă el. împrieteneşte-te cu prietenii, poate ei te ajută să îl cunoşti mai bine.