| ANniemim a întrebat:

Intrebare. Cum ar trebui sa procedez daca vreau sa fiu cu un baiat care este cu mine in cartier insa nu ne-am mai vorbit de mult timp? Fundabig grin!

6 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Orice relatie ar trebui sa inceapa cu multa finete. Ca si cum intamplator v-ati fi cunoscut, ca si cum intamplator va reintalniti deodata, intelegi? Totul trebuie sa decurga premeditat, dar foarte lin. Bineinteles, fara viclenie. Depinde foarte mult de ceea ce astepti de la o astfel de relatie, dar depinde insa foarte mult de inteligenta ta.

Răspuns utilizator avertizat
| LeontinAndrei a răspuns:

In primul rand ar trebui sa incepeti sa vorbiti. Apoi ar trebui sa-i dai de inteles ca il placi, sa-i trimiti anumite semnale. Razi la glumele lui, stai mai mult cu el... Daca va intelege ca il placi si daca si el te place ar trebui sa faca el primul pas. Totusi, daca nu va face nimic, poate va trebui sa vorbesti cu el. Be smart. Have a nice daywinking

| OOOLEOOO a răspuns:

Vorbeste cu el prin mesaje, daca nu ai nr lui cerel cu ajutorul prietenilor, vorbeste cu el intreaba-l mereu tu ce face, daca te place el o sa continue de aci incolo.

| BLeur a răspuns:

În primul rând, să te dai pe lângă el.să vorbeşti mai mult cu el, să te dai pe lângă prietenii lui poate ei te ajută thinking

Mult noroc :*