| Mikadeea a întrebat:

Buna TPU vreau sa va zic cum as putea sa-i spun unui baiat ca-mi place de el dar sa nu afle de la mine cum credeti ca ar trebui sa procedez?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Păi, ai putea să rogi o prietenă/prieten comun să-i spună...

| Loora a răspuns:

Draga mea, nu-ti ascunde sentimentele! Nu-ti fie rusine sa zici ceea ce simti. Sfatul meu este sa fi mai sigura pe tine. Nu te ajuta de nimeni in aceasta treaba. Daca iti place de el, spune-i. Cel mai simpluhappy!