| ButterrFlyLovee a întrebat:

Intrebare.De ce toti baietii se uita la o fata virgina mai mult decat la una care nu mai este virgina? FUNDA+VOTwinking

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,nu toti baietii sunt la fel,daca e sa se indragosteasca de o fata nu va tine cont daca e sau nu virgina.Dar multi baieti,prefera o virgina in locul uneia care si-a inceput viata sexuala, pentru ca e asa o placere de-a lor, se simt mandrii ca sunt cu o fata pe care nu a mai avut-o niciun baiat si normal ca isi doresc sa fie ei primii.Bine,ca nu poti avea pretentia ca fata cu care umblii sa fie virgina,mai ales daca el nu e,si ea sa fie neaparat,e cam ciudata conceptia unora ca fata sa fie virgina altfel nu o ia, ca pana la urma fiecare are trecutul lui si nu poti veni cu pretentia sa fie virgina, unii care tin asa mult cont de asta raman singurei.Bine,ca in mod nomal oricui i-ar placea una care sa fie virgina si ei sa dezvirgineze, sa le invete si se simt mandrii ca au fost primii...asta normal ca nu in toate cazurile, cand te indragostesti nu mai tii cont de niciun aspect, desigur ca niciunui baiat nu i-ar place sa fie cu una care a facut-o cu tot orasul...

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că vor ei să fie primii, să se laude la alții, să le lase cu buza umflată.
Mare grijă le ce parteneri vă alegeți.
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Bullshit!
Eu fug de virgine mai ceva ca dracu de tămâie sau, în cel mai bun caz, mi-e irelevant.
Dacă e un aspect unde empatizez cu feministele - ăsta e cu siguranță: Nu o bucată de carne face un om!

Salut.

| ascovit a răspuns:

Unde ai mai observat si tu astA? In ultima vreme virginele sunt vazute nu stiu, oricum nu intr-o lumina buna, de cate ori nu ai auzit ca "virgina" este folosit ca o jignire?

| soul2soull a răspuns:

he he unii nu vad fata propriu zis vad un taram neexplorat vor virginitatea numai pentru ei ca sa se dea mare dupa aceea
Dar majoritatea gresesc cu o fata virgina ai mai mult de munca decat cu una care nu e

| Chrisstine a răspuns:

Pentru ca aceea fata e mai speciala!
Are un plus fata de cele care numai sunt virgine!

| Lore14785 a răspuns (pentru Chrisstine):

Nu va mai fi asa speciala dupa ce o vor lasa cu ochi-n soare happy cum s-a mai spus e doar o chestie de mandrie... iubire poate fi si cu una care nu mai e virgina laughing

| Criss003 a răspuns:

Pai asta inseamna k pentru fata e primul baiat si tine mai mult la el. gen prima iubire si pentru baiat lucrul asta o face mai speciala pentru ca e primul pentru ea si tine mai mult la ea pune mai mult suflet si se ataseaza repede. si in caz de despartire aceasta e grea dar prima iubire nu se uita niciodata. si nici fata pentru el pentru ca e cea mai apreciata fiind prima din viata lui. dar daca e gen dala badaran si mai golanas asa... adevarat o apreciaza dar poate isi face iluzii cum sa fie primul pentru eawinking

| Anca95 a răspuns:

Pentru ca acea fata e pura

| Destinee a răspuns:

Buna!)
Pai baieti au un interes mai mare pentru fetele virgine deoarece se gandesc ca ei le-ar putea dezvirgina...adica este mult mai interesant...

| Laura46 a răspuns:

Asa ti se pare tie? Eu nu cred, sa iti explic de ce.Pentru ca 99% din baieti vor doar sa ajunga in pat cu fetele fara sentimente,si normal k e mai usor cu o fata care nu mai e virgina,pentru ca nu mai trebuie sa stea dupa ea sa o cucereasca, sa ii faca declaratii ca fata sa pice mai repede. Daca li s epune pata pe o virgina, li s epune pentru ca vor apoi sa se dea mari k ei au dezvirginat-o

| Cretzule a răspuns:

Auzi intrebare... rolling on the floor) nu este logic?

| angelRBD a răspuns (pentru Cretzule):

Asa ma gandeam si eurolling on the floor

| gigi93 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care se uita mai mult dupa o masina noua decat dupa una second sau third hand happy

| ManuelReky a răspuns:

Ii incita ideea de virgina.Adica dupa parerea mea se gandesc la o fata virgina mai mult ca la una care nu mai e virgina pentru ca poate au fantezi cum ca ei o sa o dezvirgineze.Ca ei va fi numa a lor.