| traiescinlumeaviselor a întrebat:

Am si eu o intrebare.De ce baietii inseala mereu? De ce nu le ajunge ce au langa ei?

21 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Nu este valabil ce zici tu acolo! Eu de exemplu nu pot sa-mi insel nevasta sau sa ma gandesc ca o pot insela. Depinde de la baiat la baiat. Dar stiu multi amici care si-au inselat iubitele si mi-au marturisit ca difera doar daca fata stie mai multe miscari. pozitii dar in rest este la fel happy.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pentru ca barbatii sunt poligami prin natura lor. Rolul lor este sa se imperecheze pentru perpetuarea speciei. Te-ai uitat la documentare pe animal planet?

| yuli10 a răspuns:

Si femeile insala, si pe de alta parte nu toti barbatii insala. depinde de caracter, de relatia pe care o au. asta e o intrebare care nu poate primi raspuns intr-un spatiu atat de mic happy
cel putin, tineretul insala pentru ca nu sunt gata sa se lege la cap si trebuie sa prinda mai multa experienta, sa cunoasca mai multa lume inainte de a isi alege perechea pe viata. pentru americani spre exemplu a iti insela prietenul/ prietena e ceva normal pana declararea "exclusivitatii" cum o numesc ei. e acea perioada in care iesi cu mai multe persoane pentru a te hotara cu cine sa ai o relatie mai serioasa.

| Artemiss a răspuns:

Nu cred ca poti sa ii bagi pe toti in aceiasi oala...majoritatea inseala din curiozitate...cam asa ceva... dar daca o iei altfel si fetele inseala... uneori ii intrec pe baietitongue

| danutza a răspuns:

Le place utilul cu placutul sau mai bine sp le imbina laughing
u crezi ca fetele is sfinte smug?

| DonGiovanni a răspuns:

La noi in cartier era un cuplu care se insela reciptroc barbatsu stia ca nevastasa era la serviciu si a venit cu aia acasa da nevastasa era in ultima camera cu unul big grin laughing

| emima a răspuns:

Iubita pai daca iinseala inseamna ca nu se multumeste cu ce are langa el nu crezi sisi gaseste refugiul in alta parte dar cel mai convenabil e sa il tratam cum merita sa ii oferim dragoste si iubire bineintele daca ne ofera si el asa ceva iar 2 este ca nu te iubeste cu adevarat saty spun ceva baieyy fara fete nu pot sa stea

| wannabe a răspuns:

Barbatii sunt meniti ca sa vaneze. si asta fac. e un instinct de-al lor!

| www a răspuns:

Daca pe tine te insala mereu...na.
Nu numai baietii insala si fetele rolling eyes asa ca nu mai generaliza atata.rolling eyes

| tremuriciiuliana a răspuns:

Draga mea dar fetele de ce inseala? si eu mi-am pus intrebarea asta de multe ori dar cunosc fete care sunt mai rele decat baieti, de multe ori ii consideram pe baieti cei care sunt devina, dar ar trebui sa ne gandim oare noi le oferim tot? ei vreau sa incerce alte lucruri si cu alte persoane dar crede-ma un baiat care iubeste nu poate insela pentru ca nu il lasa inima

| optimista_5827 a răspuns:

Pt ca nu iubesc destul. eu cu sotul meu suntem impreuna de 5 ani si nu ne inselam si nici nu ne gandim la asa ceva. cand iubesti cu adevarat, nici nu suporti ideea de a profana iubirea celuilalt cu o placere de minut.

| DarKJoKeR a răspuns:

Nu toti sunt asa...Eu nu am inselat si nu o sa insel niciodata... Dar din pacate mai sunt si exceptii...Se pare ca unii se considera superiori, si nu sunt indeajuns de multumiti cu ce au...Cred ca merita mai mult... Dar nah...tot ei pierd...

| Anna_1499 a răspuns:

Fii linistita ca si fetele inseala. probabil na... vor sa experimenteze. depinde si de barbat. unii sunt fideli.

| margaritar a răspuns:

Dar fetele de ce inseala?

| FearNoEvil a răspuns:

Si sunt si niste porci, nu? Ai sa vezi mai tarziu ca te inseli. Nu toti fac asta. Si din cate vad majoritatea aveti aceeasi impresie. sad

| eewan a răspuns:

Pentru ca le este frica sa nu fie inselati asa ca zic ei ca e mai bine sa insele decat sa fie inselati.(serios)

| Vir2k a răspuns:

Nu stau sa mai explic treaba cu baietii... pentru. ca nu e regula generala.

dar vreau sa te intreb pe tine : de ce femeile inseala MEREU(asa cum zici tu)... e mai generala treaba la femei decat la barbati, ia analizeaz-o putin.

femeia poate face rost de p*nis oricand vrea...
barbatul trebuie sa lupte ca sa faca rost de...

corect?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vorbesti? dar cu cine crezi ca inseala? se cupleaza intre ei? nu tot cu fetele? hai ca asta cu cine inseala mai mult este deja fumata.si baiatul si fata inseala, asa ca...nu te mai agita atata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii inseala pentru ca nu gasesc acasa ceea ce au nevoie. Daca sotia/iubita stie sa isi tina barbatul langa ea, acesta nu are de ce sa plece la alta.iti spun din experienta, am patit-o.este adevarat ca nu le ajunge ce au langa ei.Se uita ca magarusii la filme porno si vor si ei ce vad acolo, daca nu corespunzi cerintelor...alta! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea cei care inseala sunt manelari care se insipira din melodiile lui guta cu bautura, manele si femei de 7 stele...se gandesc numai la distractie.si daca vad una mai buna, mai frumoasa decat noi nici nu mai stau pe ganduri.imediat incep sa o agate...parerea mea este ca un baiat care iubeste cu adevarat dk te inseala o face din curiozitate...sa experimenteze altceva...

| olimpia_2275 a răspuns:

Vor sa incerce cu mai multe fete fiink lor asa le place sa insele dar ei sa nu fie inselati...si te inseala cand te astepti mai putin cu prietena ta su chiar cu verisoara ta... mie mi s-a intamplat acum 5luni aveam o relatie cu un baiat si il iubeam si inca il mai iubesc dar daca el m-a inselat cu una din verisoarele melesad