| steamy a întrebat:

Intrebare de fundita:care e comportamentul unei fete cand e indragostita? ma re fer cum se comparta cu baiatul de care e indragostita, ce gesturi face, cum il priveste, etc!

8 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Ce fel de caracter are fata pe care ni-o prezinti? Este timida? Daca este timida, prefera sa stea la distanta de tine, se inroseste cand ii comunici si spune "secretul" numai prietenelor ei rugandu-le sa nu mai spuna la nimeni.
Daca este indrazneata, dar totusi nu are curaj, va incerca sa fie draguta cu tine, ii vor sclipi ochii, va incerca sa te atinga si sa stea in preajma ta cat mai multa vreme!
In functie de caracterul fetei poti atribui aceste semne. Dar esti baiat si baietii fac primul pas. Intreab-o fata in fata ce simte pentru tine si impartaseste-i ce simti pentru ea!

| adryna a răspuns:

E mereu in preajma acelui baiat.il priveste indelung.se inereseaza cine e persoana in cauza.ce hobiuri are.si zimbeste la orice gluma pe care o spune baiatul,si e vesela,si incerca sa afle de la el cei place, ce nu-i place, se imbraca atractiv.dar sunt si fete ce asteapta baiatul sa faca primul pas fara sa dea nici macar un semn ca i-ar placea de el...

| Șâret a răspuns:

Pai e clar ca se uita la el incontinuu, se balbaie cand vorbeste cu el, cauta subiecte stupide doar ca sa se bage in seama, viseaza cu ochii deschisi (Da, e o boala! rolling on the floor )

| funnkydj a răspuns:

Pai chestia e ca daca e indragostita nu prea stie ce gesturi sa faca, ca sa nu ii se para baiatului urate... si de privit mai cu coada ochiului, ca se cam rusineaza cand o priveste in ochii. acum depinde si de fata, data e mai finuta se comporta cum ti-am spus mai sus, daca e mai baietoasa. atunci comportamentul e schimbat radical. Oricum sa nu uiti o singura chestie. sa nu incerci sa fi prea pe placul lui si sa nu fi tu, ca atunci dai cu batul in balta.winking

| Mirυnα_5003 a răspuns:

Eh smug
Poi blushing
Depinde de fta. daca e mai intrazneata, e energica, incearca sa stea mereu pe langa respectivu', glumeste cu el, e dornica sa-l ajute. iar daca e mai rusinoasa, se. plimba, as putea zice, pe langa baiat, il priveste fr sa aiba curaju' de a-i spune ceva.
Sper ca am ajutat kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il priveste cu mult gingasie,il i'a in brate, se fereste d el, se imbujoreaza cand il vede...etk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I se mareste creasta Clitorisul cand al vede pe baiatul de care s-a indragostit, isi doreste cocoselul lui puturos plin de pipi care duhneste a zeama de varza balosita si a branza de burduf, cu momitele alea unsuroase si cu scrotul plin de mazga

| ana1234 a răspuns:

Zambeste se balbaie si nu se uita in ochii luilaughing