| CristiB93 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Cum ar trebui sa fie baiatul potrivit pentru voi, baiatul care vi l-ati dorii? cum trebuie sa arate si sa se comporte, ce fel de persoana ar trbuii sa fie in ce priveste caracterul?

9 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

În cazul meu, nu prea îmi fac dinainte o idee despre cum mi-ar plăcea să arate. Dar prefer băieţii blonzi cu ochii căprui şi mai înalţi decât mine.
Ar trebui să nu fie măgar, să aibă bunele maniere şi să fie inteligent. happy

| AleXandra649 a răspuns:

Desi prima data la un tip ne uitam la aspect ar trebui sa conteze mult mai mult caracterul. Degeaba esti Fat Frumos daca iti functioneaza un singur neuron. Sa fie un tip optimist, sa te binedispuna. Pur si simplu sa te bucuri de prezenta lui.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Eu una mi-as dori un baiat care:
-sa fie destept
-sa fie dragut
-sa fie bun(la comportament)
-sa fie amuzant
-sa fie sincer
-sa fie frumos.
La aratare nu sunt pretentioasa, mi-as dori ca baiatul sa fie mai inalt decat mine si sa fie bine ingrijit.
O zi buna!

| Bebbe133 a răspuns:

Pai pentru fiecare fata baiatul ideal are diferite caracteristici.Mie una, imi plac baietii mai inalti ca mine, sateni sau bruneti cu ochi caprui.Caracterul conteaza super mult, adica : sa fiu sigura 100% ca e de incredere, sa vorbeasca frumos, sa ma asculte fara sa se prefaca ca e interesat, sa fie sincer si sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt nu sa incerce sa ma schimbe.

| Tg a răspuns (pentru Bebbe133):

Daca ai mai putin de 1.70 m-ai gasit!laughing

| CiocolataCalda a răspuns:

Principala regula la aspectul fizic pentru mine este sa fie mai inalt de 1.80 (pentru ca eu sunt foarte inalta) si sa aiba ochi albastri. laughing Daca indeplineste aceste doua conditii, se poate spune ca e baiatul viselor mele. laughing Ca si comportament, ar trebui sa fie tupeist, dar cu o oarecare masura.winking big grin

| Dariusuu a răspuns (pentru CiocolataCalda):

Atat? Parca i-ai scris mosului

| Anca459 a răspuns:

Sall :X La aiatul de care mi-ar placea, si as vrea sa am o relatie cu el mi-ar placea sa arate bine, desigur dar nu plin de tatuaje si alte chestii, sa fie prietenos si sa respecte fetele (si baietii)winking Sper ca te-am ajutat, pupicii :*

| Anca459 a răspuns:

La baiatul pe care l`as placea si mi-as dori sa am o relatie cu el ar conta si aspectul fizic, desigur, dar sa fie si prietenos si respectoswinking.