| Alecslisios a întrebat:

Intrebare doar pentru cei ce au luat: Daca iau creatina 2-3 luni si apoi ma las cat scad adica muschii cat imi scad mult putin? FUNDA + VOT

2 răspunsuri:
| coco_9516 a răspuns:

Nu stiu cit o sa scazi dar stiu pe cineva care sa ingrasat foarte tare asa ca atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te lasi o sa vezi ca o sa scazi ceva in greutate si o sa scazi si in forta. Pur si simplu, creatina infiltreaza apa in muschi.Deci,nici muschii nu o sa mai fie la fel, o sa scada putin.