| mecmecmec a întrebat:

Intrebare doar pentru fete:ce va place cel mai mult in pat! O pozitie anume sa fiti sarutate acolowinking

Răspuns Câştigător
| andalu a răspuns:

laughing daca faci un sondaj pentru a stii cum sa procedezi tu cu fetele cu care intri in contact te inseli crezand ca iti vor fi de folos raspunsurile noastre pentru ca difera f mult de la persoana la persoana.
insa sa raspund totusi si la intrebare: sarut pe buze(insa sarut sa fie! ) si gat iar ca pozitie: „Doggy Style"

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Depinde de fiecarewinking

| Bacemi a răspuns:

Degeaba faci un sondaj. Vei observa mii si mii de preferinte. In legatura cu femeile o singura sintagma prezinta adevarul absolut : Toate femeile sunt la fel si toate femeile sunt diferite.

| Malvina24 a răspuns:

Orice imi face pr meu imi lace pentru ca e tandru si cel mai romatic din lume(si ma intreaba mereu daca imi place, daca ma simt bine. ce pozitii vreau eu) imi face in totalitate pe plac! sincera sa fiu eu nu ma omor dupa saruturile''acolo''(stii tu unde)insa nu pot sa zic ca nu vreau! ador sa fac dragoste!(numai cu el)

| Antonimu a răspuns:

@mcvlad - si tu cati ani ai?! 14?! laughing

| mcvlad a răspuns:

laughing))) Fiti atenti la Anky, care a raspuns si ea acestei intrebari... ii place sa fie sarutata acolo... dar ea are 12 ani! happy

| aumih16 a răspuns:

laughing foarte tare