| TheBlueButterfly a întrebat:

Intrebare exclusiv pentru fete!
Este adevarat ca dupa ce iti incepi viata sexuala ti se mareste fundul?

Va rog fara misto si raspundeti doar daca stiti din proprie experienta. Multumesc kiss

8 răspunsuri:
| BoBBy a răspuns:

Daca tio baga in fund se produce o extorsiune a unui degajament intr.o apa si da, se mareste fundul.

| yhsay a răspuns:

Da, e ca-n reclama aia de la cozonac, creste de nu se mai opreste! hypnotized

| Amelya02 a răspuns (pentru yhsay):

Nu este neaparat adevarat. depinde de organism.cunosc fete care s-au latit in solduri si in bust.dar cine stiethinking laughing

| yhsay a răspuns:

O intrebare la misto cere un raspuns adecvat happy Si da, sunt fatawinking

| TheBlueButterfly explică (pentru yhsay):

Eu ce sa fac daca tu iei viata la misto?

| raluk018 a răspuns:

Nu e adevarat. Punct.

Răspuns utilizator avertizat
| TheBlueButterfly explică:

Vai dar nu stiam ca voi cei care ati raspuns va considerati fetite rolling on the floorrolling on the floor