| XK a întrebat:

Intrebare foarte serioasa straight face
Acum 2zile prietena mea, m-a amenintat ca isi taie unghiile pentru a-mi baga un beget in fund straight face cat de normal credeti ca este?straight face

10 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Ba mai stii, poate fata vrea sa te satisfaca laughing Cica si noi baietii avem punctul G la baza anusului big grin poate o fost doar o gluma murdarawinking

| XK explică:

@LoveUnder nustraight face chiar este pe bune straight face

Asta este suport laughing

| dreamgirl16 a răspuns:

Amenintat? Totusi. poate e si
ea la inceput. poate a incercat cineva sa o satisfaca asa, i`a mers si acum incearca si pe tine.insa eu nu cred ca la baieti e...nujt cum sa zic. vreun punct g acolorolling on the floor De obicei gay sunt poponari.nu te lua pe araturarolling on the floor Spune`i frumos ca la baieti nu se face asa ceva. si luand cu frumosu propune`i tu. sa ii faci ei.wtv. faceti.ce vreti.rolling on the floor

| Julia89 a răspuns:

Sa stii ca acum 3 zile am citit pe un site faptul ca si baietilor le place sa se joace partenera in jurul anusului, acum eu sincer nu am mai auzit pe cineva sa faca asa dar si daca ar fi cred ca nu ar vorbi deoarece e consiferat un subiect tabu mi se pare cam 60% normala doar ca e putin mai salbatica.Doamne dar daca avea unchii cu gel? LOLLLLOOOLLLOLLL happy

| dyyva a răspuns:

Ai fosrtat-o vreodata sa faceti sex anal? daca da cred ca vrea sa-ti arate si tie cat de dureros e

| simf a răspuns:

E normal sa-si taie din cand in cand unghiilehappy

| 5SOS a răspuns:

Am trait-o sa o vad si pe astalaughingwtf? pe cuvant nu ai ce face? o intrebare de caterinca nu?

| Ioana960 a răspuns:

100% anormal

| MadărfacărxD a răspuns:

Deci o sa ti'o dea la caca.ce e rau in asta laughing)) Probabil o sa iti dea si cu degetul pe la nas si o sa iti spuna,, Spala'te ca puti!'' rolling on the floor))

| Iluzionistul69 a răspuns (pentru MadărfacărxD):

Poate ia are aceasta fantezie cu degetul in fund la iubit/partener, Asa cum unele femei se excita mai tare cand le bagi ceva in fund si au orgasme mai bune, tu de unde sti de faci BASCALIE de altii? fiecare cu fantezia lui, mi se pare normal!