| BoggyP a întrebat:

Am o intrebare, am 17 ani si inca nu am avut o prietena adevarata,ca sa zic asa, adica o relatie serioasa... unele college rad de mine..credeti ca e bine ceea ce fac ele?

3 răspunsuri:
| RexCuParuCret a răspuns:

Daca ele nu mai sunt virgine de la 12 ani ce sa le zici.
Ele fac asta sa se dea mari interesante ca na pe la ele o trecut 100 de-al de fat frumos.

| Bogdanel97 a răspuns:

Stai calm, am tot 17 ani si tot in situatia ta is ca sa zic asa happy Eu cu colegii nu am probleme, ma inteleg foarte bine cu ei (peste 75% din clasa in fete) Nu...nu e bine ce fac zic eu.Sti cum is majoritatea relatiilor din ziua de azi 2-3 luni maxim un an dupa aia se despart si nu mai vorbesc cine stie unii ajung chiar la sinucidere si alte chestii. Stai linistit toate o sa vina la timpu lor happy

| apademasa a răspuns:

Nu te lua dupa altii.fii tu insuti!