| Vladimir123779 a întrebat:

Salut nu mă interpretați greșit nici nu mă judecați întrebare pentru băieți 35+
Voi ați accepta sa ieșiți cu o fata care face Onlyfans? Eu sincer acum am o prietena care face Onlyfans dar sincer nu am nimic împotrivă dar as vrea așa să știu cum ar reacționa nu știu prietenii sau de ce nu ai mei (cu care o sa mă întâlnesc peste 2zile)...voi ce credeți sa-i zic că face Onlyfans sau că nu știu e studenta de ex?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic să decizi după ce cunoști mai bine persoana, nu după acest aspect unic.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu accept sa ies cu fete care fac only fans. Ele sunt de admirat si am stima pentru ele

| Violleta2022 a răspuns:

Un barbat de 35+ nu se mai complica cu o pitipoanca care isi expune pasarica la onlyfans, ca aia cauta relatii stabile si serioase, ca sa-si intemeize o familie, nu se incurca cu parasute.

| ReddY25 a răspuns:

Nu din start, exclus asa ceva