| XK a întrebat:

Intrebare foarte serioasa straight face Acum 2zile prietena mea, m-a amenintat ca isi taie unghiile pentru a-mi baga un beget in fund straight face cat de normal credeti ca este?straight face

Răspuns Câştigător
| Paula007 a răspuns:

laughing) nu prea... eu zic sa iei masuri rapid, pana nu te trezesti violat in somnhee hee

6 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Fiecare are fanteziile lui nu poti sa le schimbi u. daca u esti de acord cu ceea ce vrea sa faca ...eu ce sa zicsad daca vrea si vrei sa il bagi si tuhee hee

| sebastyancuidiny a răspuns:

E posibil sa se tina de cuvundlaughing

| ForbiddenDreams a răspuns:

Wtf? spune-i sa-ti bage limba mai bine straight face

| EmHinoki a răspuns:

Stai chill >; d

Răspuns utilizator avertizat
| Iuulia1 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))
Cred ca facea misto de tine