| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara!

Oare este adevărat ca la fete nu le plac băieți obsedați cei care le trimit multe mesaje și cei care cer prea multa atenție?

Este adevărat ca fetele aprecieză băieți care nu le trimit multe mesaje și nu cer multă atenție și sunt obsedați?

Din cauza asta ma lasă fetele pe mine în seen și mă blochează și ma înjură și ma blochează pe rețele de socializare?

Voi ce ziceți?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fetelor NU le plac baietii obsedati, de aceea te lasa cu seen.

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că le provoci.

| Goete a răspuns:

Oare este adevarat ca la fete le place culoare rosie?

Cam asa suna intrebarea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal! Devi sufocant, disperat. Gandeste-te daca ti-ar face o fata asa.
Dar desigur sunt si exceptii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai tu problema asta de mai mult timp si am gasit solutia, fetele care stau mult pe Facebook si Instagram nu vor fi gospodine bune si nu e rostul sa te stresezi cu ele, cautati si tu una prin oras sau prin sat care le vezi dupa fata ca pot fi gospodine, ciuvihile astea care te blocheaza sunt lesbo si uita sa isi ia pastilile, nu vorbi cu ele, cine zice acela e el, ele te injura, ele sunt asa, de exemplu ele iti spun ca tu esti prost dar vorba se intoarce la ele, nu se vad pe ele cum sunt, iubirea adevarata o vei gasi tu prin alta parte, nu prin telefon, nu uita ca iubirea nu se face pe net!
Incerc sa te ajut si eu cu ce pot, am doar 13 ani LOL laughing

| ionur a răspuns:

Frate nu știți sa fiți alfa ce sa va fac. -_- Ca și dacă va spun sunt rău și dacă tac sunt rău ce sa va fac cu forța nu va pot învăța sa fiți alfa

| ionur a răspuns:

Nu trebuie sa trimiteți frate 300 se mesaje la o fata trimiteți frate una și gata cei așa de greu? Nu răspunde? Nu-i nimic poate face curat sau gatesti sau este afară la aer curat se plimba și ia dacă sunați sunați o data frate nu de 30 ori pe zi o data sunați și gata. Dacă nu-ți răspunde și nu te baga în seama este clar are pe altcineva acolo nu mai ai ce sa faci chiar de te duci după ia tot cu ăla o sa fie sau alți da cu tine tot nu o sa fie chiar de te duci după ia.

| Cristi9997 a răspuns:

Ce intrebare tampita. Te injura si dau block de retardate ce sunt.
Asta in mare daca esti sigur ca nu faci nimic gresit.

| Danny28 a răspuns (pentru Cristi9997):

Eu sunt injurat de fete si in viata reala si pe social media fara sa le fac absolut nimic

| Baby02bbbbb a răspuns:

Eu zic ca atunci cand interactionezi cu cineva cantitatea de mesaje, vorbe, atentia trebuie sa fie intr o masura egala in ambele sensuri. Daca esti evitat si nu ti se raspunde nu mai trimite alte mesaje ca sperii fetele si cred ca esti un obsedat. Sa se ajunga la a ti da bloc e deja un semn clar ca te cred un ciudat obsedat

| Baby02bbbbb a răspuns:

Imi cer scuze daca am fost dura dar este parerea mea sincera si sper ca o sa ti fie de folos avand in vedere anonimatul si confidentialitatea date de site