| vladdd16 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Cum va plac mai mult baieti

Sa fie frumos, corp frumos si increzut sau mai timid, nu asa frumos si romantic happy

8 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Vlad! Eu prefer tipiii mai timizii si romanticii. Nu trebuie neaparat sa arate cine stie cum. Baietii increzuti n-au farmec la mine. Mi se pare mult mai dragut sa vad un baiat mai timid si de incredere decat unul increzut si cu toate fetele la brat.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Prima variantă.

| YukyTsukiyomi a răspuns:

Heyhappy pai eu cred ca mi-ar place un baiat mai timid dragut si romanticwinking

| InoTkd95 a răspuns:

Hmm... baiatul perfect ar fi cel frumusel, nu ft timid si romantic, care sa te respecte si sa te iubeasca sincer. Asta e in viziunea mea happy

| bbyyyyyyyy a răspuns:

Da, depinde de fata si de varsta fetei. Eu ca sa iti dau parerea mea... Frumos si timid. Daca e si frumos si nu e increzut am dat lovitura rolling on the floor

| yana_9783 a răspuns:

Fiecare fata are preferinte diferite. Si eu as putea sa iti raspund acum ca imi plac baietii romantici si nu stiu cum, cand in realitate eu am un iubit care nu e asa.

| musfash a răspuns:

Timid si dragutbatting eyelashes dar nu romantictongue oricum depinde de fata happy

| dragostemica a răspuns:

Prima varianta happy