| Aniu a întrebat:

Intrebare mai mult pentru fete: va place sa fiti abordate verde in fata cu intrebarea "Vrei sa stai cu mine?", sau mai subtil, cu o invitatie la suc?

10 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Invitatie la suc si de acolo daca cele doua persoane sunt compatibile, lucrurile vin de la sine.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Unele ar vrea sa fie abordate cu "papuse, te fac co "gianta" Gucce?"

| Danzell a răspuns:

De cele mai multe ori verde-n fata se poate lasa cu o palma-n fata sau un vanat in ochi. depinde de temperament.
indiferent de modalitatea de abordare, toate au acel preludiu.
Sunt sigur ca nu ati vrea sa fiti abordate de un strain pe strada cu "vrei sa fii cu mine" sau cu o invitatie la suc. Eu ca barbat, si mi se pare dubios.

| drogh a răspuns:

Sincer, mai bine ar fi sa o scoti pe o fata la un suc si acolo din vorba in vorba sa aduci discutia cu,, Vrei sa stai cu mine''. Concluzie: Ambele sunt valabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io cred ca e mai bine sa te abordeze persoana iubita verde-n fata. Altfel, mai tarziu, te poate aborda doctorul albastru-n spate. De metilen.

| HaHaGirl a răspuns:

Normal ca nu vrem sa fiti directi, unde va e flirtu? toate replicile care ''ne dau pe spate'' prefer sa flirteze mai intai cu mine ca sa ma amuz(glumesc)e un fel de iesire intre ''prieteni'' care vor sa inceapa o relatie, e mai bine asa, numai un copil de clasa a 5a vine si zice vrei sa fii cu mine? nu se face asa, la astea mari nu functioneaza, ba mai mult dau flit si fac caterinca pe tema asta, eu asta fac si nu prea cred ca-i pica bine tipului happy

| motan444 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Aham bine de stiut laughing poate te mai intreb si eu cate ceva vad ca divulgi mici secrete feminine ca voi sunteti o enigma pentru noi barbatii credem ca stim totul despre voi si cand colo stim doar cat vreti voi sa stim happy

| HaHaGirl a răspuns (pentru motan444):

Asa e,suntem niste comori ascunse, dar atata timp cat nu vb face to face cu cineva n-am nicio treaba spun orice, si pana la urma asta e farmecul la femei nu? mereu au ceva ce barbatii nu stiu, mereu au ceva nou, mai ales cand respectivul se asteapta mai putin ii zice ca e gravidalaughing

| JustHappiness a răspuns:

Abordate subtil.

| Capriciu a răspuns:

Stii ambele cazuri sunt bune, insa cel mai important sa imi placa persoana, caci daca nu imi place persoana respectiva poate face orice, ca desigur nimic nu-mi va placea.