| Biancaa123 a întrebat:

Întrebare pentru băieți : Dacă vă uitați insistent la o fată, o placeți?

Răspuns Câştigător
| HDSeer a răspuns:

Da.O placem dar nu o iubim cum cred multe fete. Daca eu privesc o fata eu o simpatizez dupa ii aflu caracterul ei o plac, si dupa cand am relatii cu ea o iubesc. Poate sa-ti placa cum arata dar daca injura si nu e pentru tine atunci asta ewinking

19 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Daca ma uit prea insistent inseamna ca arata ciudatlaughing. Daca ma uit insistent si zambesc atunci imi placebig grin

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu. Ne gandim cum s-o omoram fara sa fie martori.

| unknownn a răspuns:

Depinde cat de insistent.

| bObby123 a răspuns:

In majoritatea cazurilor ni se pare draguta. altfel nici nu le observam laughing

| Xtadelo a răspuns:

Nu. dar sigur isi zic " Mama, ce buna -i asta " laughing

| raluk27 a răspuns:

Nu neaparat. De exemplu, eram la semafor si un tip de langa mine se uita foarte insistent. La un moment dat imi zice :" Vezi ca ai o albina in par". Asa ca, nu nu inseamna neaparat asta big grin

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Voia sa te agate da nu ti-ai dat tu seama laughing

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Adevarul e ca aratam bestial in ziua respectiva big grin

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Ce modesti suntem...

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

I just love myself big grin

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Si euuuuuu

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Tu pe cine iubesti ma?

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Pe mineeee si pe tine

| LolaLollita a răspuns:

Eu cred ca privitul insistent inseamna atractie fizica.

| CannbalCorpse a răspuns:

Daca se uita insistent ori esti frumoasa ori ai un muc in nas.

| LineGuide a răspuns:

Uneori o fata iti da diferite idei, si te uiti "prin" ea.Adica te gandesti la altcineva dar totusi ochii tai sunt la ea.

| para001 a răspuns:

Da, tot ce.i posibil

| tsunami11 a răspuns:

Eu daca ma uit la o fata intens asta ma pune sa ma gindiesc la multe lucruri si deseori is neatent la ore.Eu stau in banca 3 si tot timpul ma uit la o fata din prima banca asta e al doilea an in care ma tot uit intens la ea si din cauza is neatent la lectii dar nu pot fi ce ea pentru ca ea are prieten.Nu tot timpul o placi chiar daca te uiti intens la ea si atunci cind ii afli un defect iti pare ca e dezgustatoare. Funda?