| Yousosweet a întrebat:

Funda! Baieti, voi cand va uitati insistent la o fata inseamna ca va place de ea?

Răspuns Câştigător
| HDSeer a răspuns:

Desigur ca ne place.In cazul meu daca m-as uita insistent la o fata as fi indragostit la nebunie.In plus nu toti se gandesc la dreagoste si chestii de astea nobile.Am avut "cunoscuti" ca nu-i pot numi prieteni care sea uitau la o fata si se intrebau daca e virgina si cum sa eu bage.Sunt diferiti baieti.
funda laughing)

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde cat de insistent, nu neaparat ca imi place de ea.

| mrjohanys a răspuns:

NU,ne uitam si noi cu ce e imbracata si daca hainele ei se asorteaza cu ciorapi

| Fulbaster a răspuns:

Sau avem alte intentii cu ea.

| Fulbaster a răspuns:

De multe ori da, e foarte posibil!

| Valutzzzu a răspuns:

Cred ca da, d cele mai multe ori

| ChuckNorris42 a răspuns:

Nu.

| Ingerintunecat92 a răspuns:

Dabig grin

| Yousosweet explică:

U chiar nu te poti abtine?

| Vamp1rusS a răspuns:

Personal! Ori ca imi place maxim de ea! Ori ca se uita si ea la mine si e destul de draguta!

| Man_Danny_1990 a răspuns:

De cele mai multe ori, da