| anonim_4396 a întrebat:

Hello. happy Intrebare pentru baieti : Daca va uitati insistent la o fata, o placeti? Eram pe holul scolii, unde, un fost organizator de-al meu se uita insistent la mine, precizez : eu il plac. big grin Si sunt prea timida sa vorbesc cu el. Si o colega de-a lui mi-a spus ca cica si el m-ar place, ceea ce nu prea cred. big grin

4 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

E posibil...la fel de posibil e sa se uite la sani, al fund etc.cel putin se uita la tine. daca nu ii placea ce vede nu se mai holba

| anonim_4396 explică (pentru shadow72):

Chestia este ca avem geaca pe mine, e destul de lunga, nu avea ce sa vada. big grin

| AngelaMatache892 a răspuns:

Problema ta este foarte serioasa. Cred ca am solutia perfecta pentru tine, dar mai intai trebuie sa imi raspunzi la o intrebare vitala: Ce organiza? Casting pentru bordelul comunal?

| anonim_4396 explică (pentru AngelaMatache892):

laughing Nu. A fost organizator la balul bobocilor.