| anonim_4396 a întrebat:

intrebare pentru băieti la ce vă uitati prima dată la o fată?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fetele n-au voie? Îți spun eu. La aspect. Apoi la... caracter. Dacă cel din urmă îi lipsește, te asigur că frumusețea ei nu mai valorează nimic.
PS. Să nu-ți mai ștergi întrebările! tongue

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru floresdemayo):

Sărut mîna dar de ce să nu le sterg?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ii caut ochii si zambetul.
Apoi daca imi atrage atentia, studiez intreaga ei fizionomie, cum are aranjat parul, daca are bun gust la alegerea hainelor, daca foloseste culoare dar stie sa nu exagereze si daca stie sa nu exagereze in a se acoperi fara insa a descoperi mai mult decat e cazul.

| Dariusuu a răspuns:

La comportament.

| greyhound a răspuns:

Ochi, zambet, sani si restul

| En3Rgi a răspuns:

La cum arata si mai ales comportamentu.

| Alex96CM a răspuns:

La maini, sa vezi cat de ingrijita estewinking Dupa asta trebuie sa vezi ca ii poate capul. Si dupa astea sunt multe.

| Astriq a răspuns:

La ce e mai frumos ^_^