| maadaaa a întrebat:

Intrebare pentru baieti! As vrea sa intreb vi s-ar lua sa faceti dragoste cu aceeasi fata? eu auzit azi o discutie intre baieti ca "ti se ia de aceeasi gaura, ca pe parcurs se largeste...si ai vrea sa mai f. i si altceva" asa este? am inceput sa o fc cu prietenu meu de vreo 3 luni si mie teama asa sa nu se plictiseasca sa nu stiu...si auzind discutia asta astazi intre colegii mei, m-a pus cam pe ganduri! dar probabil depinde si de sentimentele fiecaruia, nu? astept parerea voastra:daca si voi v-ati p0lictisi sau in general baietii s-ar plictisi, ar vrea cea mai nou. multumesc!

5 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Iubirea nu va devenii niciodata plictisitoare! Se vede ca acesti colegi ai tai nu au fost niciodata intr-adevar indragostiti sau sunt idioti si superficiali.Tu ca fata pentru iubitul tau nu esti doar un corp esti si o persoana. Daca prietenul tau are un minim de iubire si sensibilitate nu trebuie sa iti faci grijihappy

| AdrianGabriel a răspuns:

Daca te iubeste, o sa faca dregoste cu tine mereu ca in prima zi. Daca nu, o sa gaseasca pe altcineva...

| Cosmin_7024 a răspuns:

In general oamenii se despart din motive care nu tin de sex. Daca se plictiseste fii sigura ca nu tine de acest aspect. poate se plictiseste de tine.devine monotona relatia.incearca sa limitezi totusi numarul contactelor la 2 pe saptamana.stii.ce-i mult stricawinking
Sper sa iti fie de folos raspunsul.Pace!

| PeterIuli a răspuns:

Nu ar strica ceva nou...de 3 luni e ceva dar daca ii oferi ceva diferit la un anumit timp...nu cred ca se va plictisi! tongue

| Radu_5922 a răspuns:

Parerea mea surprindel la fiecare partida de sex, cu alte pozitii vezi tu sper ca ti-am fost de folos. Funda?