| UnCopilMicuts a întrebat:

Eu am o relatie cu un baiat de 23 de ani. Eu am 16 ani. Avem 5 luni de cand suntem impreuna iar dupa 4 luni am facut dragoste aman2, eu eram virgina. De cand suntem impreuna nu ne-am certat deloc a mers totl bine mai putin cu gura lumii.In mare pare imi este frica ca mai tarziu el o sa se plictiseasca de mine, sau isi va gasi alta fata. El inainte sa facem pasul asta imi promitea k vom fi aman2 pentru totdeauna si acum imi spune dupa ce am facut asta dar eu nu prea pot avea multa incredere. Ma gandesc ca daca are 23 de ani nu ma va putea astepta atata timp sa termin scoala. El spune ca ma asteapta.Voi ce credeti? ca se va plictisi de mine..ca poate el are alte ganduri..nu pot sti ce e in capul lui la ce varsta are...Astept pareri in special de la baietii care stiu. Dau fundita! Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Daca te iubeste cu adevarat, sunt sigura ca te va astepta!happy
Si pentru ca a fost primul baiat cu care ai facut dragoste, cred ca te si apreciaza pentru asta si isi va dori sa te pastreze pe tine.
Oricum, baietii nu au de gand sa se insoare prea devreme, deci cred ca te va mai astepta vreo 6-7 anibig grin

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Nu se poate stii de acum ce se va intampla pe viitor.Important e ca sunteti acum impreuna si ca va puteti bucura de niste clipe minunate. Oricum, nu mai esti in situatia de a luat o hoatarare cu privire la viata intima sau, probabil te gandesti daca mai e necesar sa continui...