| nica00000 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: baietii au friendzone adica fete care sa le fie cele mai bune prietene care sa le considere ca o sora? daca da cum iti dai seama ca esti in friendzone la un baiat?

4 răspunsuri:
| CristianPreda a răspuns:

Nu prea iti dai seama. La fete e mai usor,pentru ca baiatul trebuie sa faca primul pas, iar atunci cand o intreaba, ii spune ca nu il vede mai mult decat un prieten, si chestii de-astea, dar la baieti nu stiu cum ai putea sa iti dai seama ca esti in friendzone.

| anyry a răspuns:

Da, eu am o prietena pe care o consider sora mea.

| AndreiRadu00 a răspuns:

Si la baieti este friend zone mai sunt unele fete sa simtim noi ca ar fi ca niste surori daca nu stii cum sa iti dai seama uite asa se face cind un baiat se poarta mai natural adc nu se ascunde in anumite privinte sau daca mai face glume proaste pe seama ta sper ca te-am ajutat. Funda?

| bbbee a răspuns:

Eu sunt fata si am un prieten baiat pe care il consider ca fratele meu.
iar faza cu friendzone este si la baieti, iar ca o fata sa isi dea seama daca e sau nu in zona aia ar putea sa flirteze usor cu baiatul sau sa ii propuna sa iasa mai des in oras.prin asta se vede daca iti raspunde la flirt ori daca accepta invitatiile si daca te place la randul lui