| GucciGang2k17 a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru baieti. Cam cu cati cm se mareste penisul vostru in erectie? La mine de la 3-4 cm ajunge la 12-13 si nu stiu daca este bine sa o ai asa mica initial.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

19 cm

| corbulalbrosu a răspuns:

Este abslut normal ca lungimea penisului din starea flasca sa se dubleze sau chiar tripleze in momentul intrarii in erectie maxima. Sanatate!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Examen la medicina. Pentru a trece examenul, profesorul ii pune o intrebare in plus unei studente: ce se mareste la excitare de 6 ori? Studenta a inceput sa se hilizeasca. Profesorul a picat-o si i-a spus sa plece. A urmat un sudent. Pentru ai da nota 9 i-a pus aceiasi intrebare. Pupila, i-a raspuns studentul. Profesorul i-a spus: asa e. Du-te la domnisoara care a raspuns inaintea ta si spune-i ca "hi-hi" se mareste numai de 2 ori la excitare, nu de 6 ori.
Penisul in stare flasca poate avea dimensiuni diferite, in functie de unii factori, din care unul este temperatura.
Un negru s-a dezbracat pe marginea unui rau, in pielea goala, ca era singur si nu avea slip. La un moment dat vin niste fete si priveau la el cum se scalda. Dar astea nu se mai dadeau duse si atunci negrul a zis ca iese asa gol. Fetele se uitau la el si l-a un moment dat, cand apa ajunsese deasupra genunchilor, au inceput sa se mire cu exclamatii. La care negrul le-a raspuns "ce va mirati asa, nu stiti ca penisul se micsoreaza la rece?"

| EduardEdyP a răspuns:

E ok. Dacă ești de 13-14 ani, sa ști că mai crește, se îngroașă, până la 17-18 ani. O sa ajungi și la 17-19cm

| Anonimbb1 a răspuns:

Salut. Si eu m-am întrebat asta Cred ca toata lumea sa intrebat. Este ceva normal deoarece ai o vârstă fragedă daca ai probleme si simti dureri trebuie sa te duci la un doctor eu cred ca este normal nu sunt medic.
Aceasta este parerea mea sper ca te.am ajutat Succes