| Drums a întrebat:

Intrebare pentru baieti! c ar trebui sa faca o fata sa va innebuneasca? de fapt c sa faca sa fie observata? funditabig grinhappyhappyhappyhappyhappy mersi mult...

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Ar trebui sa se ingrijeasca si sa fie draguta cu mine. Ar trebui sa flirteze cu mine si sa fie sincera cu sentimentele ei. Gesturile sunt mai de apreciat decat simple vorbe. Dar nu orice fata ma atrage. Degeaba se straduieste daca nu e genul meu. Imi plac fetele simple, fara figuri.

5 răspunsuri:
| stefangeles a răspuns:

Hmmm... cred ca daca ar tine la mine mi-ar fi de ajuns + o, limbutza pe gatlaughing wow innebunesc

| seawolf a răspuns:

Sex oral

| SatanaInIzmene a răspuns:

Sa ma muste. Turbare garantata.

| uNu_2249 a răspuns:

Filtrari nevinovatewinking

| activ a răspuns:

Sa se dezbrace!