| Anonima123456dd11 a întrebat:

Intrebare pentru băieți.
Cand esti beat ți se scoala mai repede decat atunci cand nu esti beat? Adica te exciti mai repede, mai mult, cand esti beat sau "treaz"?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu se scoala nimic ca nu ai erectie fiind beat https://www.romedic.ro/......ti-0P32772

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde cat ai baut. Daca se invarte casa cu tine, adio erectie.

| Adry05 a răspuns:

Cand un baiat e ametit destul de rau nici nu i se mai scoala ce sa mai vorbim de erectii rapide

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vorbit de beat beat... adica nu 1-2 pahare ci ametit serios nu se mai scoala nimic, cel putin la mine nu, sau nu imi mai aduc aminte. Si vie vorba intre noi, te imbeti cu baietii in general asa ca mai greu motive de erectie

| octav005 a răspuns:

La mine da. parca e mai mult cheff