| Fashion a întrebat:

Intrebare pentru baieti:cat timp ati fi dispusi sa asteptati intr-o relatie ca fata sa se culce cu voi? vreau pentru doua cazuri daca fata ar fi virgina si daca nu...astept mai multe pareri...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu e virgina, nu as astepta. Iar daca e, oricat.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O luna si un pic.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Indiferent de caz, nu mai mult de 10-12 luni. În medie cam după 4 luni aduc vorba de-aşa ceva, dacă nu cumva vine de la sine.
Salut.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cazuri sigure in care fetele erau virgine: una a facut-o dupa 10 luni si alta dupa 1 an si ceva...deci se gasesc baieti care au un pic de rabdare si intelegere!

| thereforyou a răspuns:

Daca nu e virgina.destul de putin, doar nu sunt fraier, altul sa o f*ta si eu sa o tin de mana. In jur de o saptamana, doua maxim. Daca e virgina. 3-4 luni maxim.

| Alexutzu_8327 a răspuns:

Daca chiar esti indragostit de persoana aceea si e reciproc nu cred ca s-ar pune problema unei relatii sexuale in cel putin 1-2 ani

| angel4v3ryour a răspuns:

coolori ca e virgina sau nu pentru un baiat nu cade bine sa asteptewinkingpentru ca si eu am patit-o a trebuit sa astept aproape 2 ani dar asta ca era virgina ca sa i-o pun si acum regret cand ma gandesc ca am asteptat atat pentru ca nu mai suntem impreuna si atunci la ce e bun sa astepti? e o prostie asta cu asteptatul!