| MrsDeee a întrebat:

Am o întrebare pentru băieti
Cât timp ați fi dispuși să o așteptați pe iubita voastră care este virgină?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Cel mult până în noaptea nunții.

8 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Pai unde-i plecata?

| RAY a răspuns:

Mai bine ai intreba baieti frumosi de care va place voua, aia nu stau pe TPU au chesti mai cool de facut, aia nu prea asteapta mult ca aduna trofee

| Emilian65 a răspuns:

Pana cand spune ea ca este pregatita pentru sex normal.

| OldSoul a răspuns:

Depinde, vorba aia, daca o plac/iubesc astept cat e nevoie, dar totusi sa simt si eu ca e reciproc.
Dar chiar si asa, daca simt ca toata faza asta e doar o amagire, si ca pe mine ma amana pentru ca nu sunt "printul calare pe un cal alb" pe care si-l doreste e clar ca nu o sa stau dupa ea.

| AlexDFY a răspuns:

Daca ma satisface prin alte moduri, in afara de sex cu penetrare, cum ar fi cel oral sau cu mana, o sa astept cat e nevoie.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Sincer aș aștepta-o până va simți ea nevoia să o facă, va ști când e momentul potrivit pentru a face acest pas. Decizia finală aparține ei, iar eu nu aș putea decât să o susțin, visând la acel moment. Te poți bucura de o fată virgină și-n alte feluri, așa că mai bine o respecți și nu o aștepți doar pentru clipa cea mare, ci pentru că o iubești cu adevărat și vrei să-i fii alături mereu

| Børgø a răspuns:

Destul de mult încât să fie pregătită psihic și fizic. Nu e nevoie de grabă atât timp cât ai autocontrol. Mi se pare mult mai palpitant, părerea mea. smug

| domnuleu23 a răspuns:

Nu e nevoie de asteptat, daca esti destept o faci pe ea sa-si doreasca, nu te comporti ca un animal si ii ceri fetei sa te primeasca in ea.