| Tania_Todea_1997 a întrebat:

Buna prieteni de pe TPU... as vrea s ii intreb pe baieti sa si fete daca vor. care fata e mai frumoasa :
una slaba
una cu forme
una grasa
Va pun aceasta intrebare deoarece eu sunt cu forme am si fese am si piept mare dar si burta.
ar trebui sa-mi fac grij de asta pentru ca mereu as vrea sa fiu mai slaba sunt inalta am 1.70 si 68 de kg
Daca vreti sa vedeti cum arat eu : accesati facebookul meu afisat mai jos
http://www.facebook.com/tanytycu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu merge link-ul!
Este frumoasa acea fata care e "frumoasa la suflet".
Frumusetea fizica e trecatoare, caracterul este important.
La inaltimea ta ar trebui sa ai 60 de kilograme, atat ar fi ideal.
Te pup!

4 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

La 1,70 trebuie sa ai 60 de kg... Trebuie, insa daca tu consideri ca nu este cazul nu trebuie sa schimbi ceva.

| hummmer a răspuns:

Toate-s frumoase, in ochii cuiva.
Eu iau varianta ''b''., si nu, nu m-am uitat pe face-ul tau.

| snzpaul a răspuns:

Pentru mine unul fata frumoasă este cea de care îmi place.

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Mi-a placut ce a zis TheSunWillRiseOnMyStreet si are dreptate si in plus esti frumoasa! Nu ai de ce sa-ti faci griji!