| assama a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce conteaza mai mult, aspectul sau inteligenta?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Daca se poate sa fie 50% aspect si 50% inteligenta asa as alege eu, pentru mine conteaza mai mult inteligenta, da, multi o sa zica ca si mine dar daca le pui o fata mai urata in fata dar care e inteligenta fug de rup, acum nici eu nu vreau urate de alea chiar dacas ele destepte, de acea asi alege 50 inteligenta si 50 frumusete dar as putea lasa oleaca la frumuste si sa adaug la inteligenta, sa zicem 40% aspect si 60% inteligenta si as fi fericit :d
Funda?

10 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Nu trebuie sa fiu baiat ca sa-ti zic ca 100% aspectul

| Marghioalaa a răspuns (pentru Baby):

A,deci poti sa fii proasta bata, ca doar aspectul conteaza?
E o vorba : E frumoasa pana deschide guralaughing

| sltlp a răspuns:

Depinde, pentru mine e 50-50 sau 40-60

| Eufourikul a răspuns:

Amandoua! daca nu ai un pic din amandoua nu prea e mare lucru de facut dupa parerea mea! brrraaaa

| radugolgolut a răspuns:

Aspectul! dar totusi sa nu fie nici exagerat de proasta sa stie cel putin sa numere si sa scrie

| Hawks a răspuns:

In egala masurua, poate 60% inteligenta 40% aspect, daca arata super si e proasta e = cu 0 big grin

| danydanydany a răspuns:

Amandouabig grin

| mekage a răspuns:

In egalitate amandoua

| UrsuRares a răspuns:

Hmmm...pai sincer noua ne plac fetele frumoase dar degeaba daca-s proaste de put laughing

| Babardel a răspuns:

Ambele!