| innalol a întrebat:

Intrebare pentru baieti"ce fel de fete va plac?"(vreau si calitatile morale si infatisarea)multumesc mult

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cred ca cer prea multe pentru fetele din ziua de azi dar sa incepem...Sa fie cam de inaltimea mea(eu avand 1.80 un 1.75 ar fi perfect), sa fie bruneta cu ochii negrii sau caprui, sincera, iubitoare, loiala si putin geloasa si posesiva.

11 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ţaţe, multe ţaţe.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ma refeream la mai multe perechi de tate adica, daca nu cumva sunt de la Cernobal, mai multe fete.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

O vaca? Colega mea de banca e ocupata...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo sau rock-erite

| Andrei_adam_1997 a răspuns:

Pai mi-ar placea o fata cu par lung negru ochi albastri ten mai deschis corp frumos sa nu fie egoista fitoasa sa fie iubitoare sa nu fie prea cuminte si nu foarte desteapta asa de media 9

| innalol explică:

Mda,,,mersihappy