| kingRing a întrebat:

O intrebare in special pentru fete, ce va place mai mult la baieti...adica infatisarea, caracterul etc?

5 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Fizicul și caracterul.Cel puțin eu de asta țin cont.

| princess97 a răspuns:

Felul de a fi, cum se comporta, cum vb, sa fie intelegator, iubitor, sa vb frumos, sa nu fie badaran si nepoliticos cum sunt majoritatea in zilele noastre. si banii nu conteaza. adica poate unele da, dar pentru unele nu

| Vanity a răspuns:

Buna, eu prefer la un baiat caracterul, adica sa fie cat mai delicat, sa vorbeasca frumos, etc. Nici cu aspectul nu sunt pretentioasa, cel putin mie imi plac baietii cu ochii frumosi.

| PuffIQDin99 a răspuns:

Caracterul.culoarea ochilor, sufletul.(aristoctasia)[glumesc, dar nu in toate cazurile }.etc!

| SexGirl1921 a răspuns:

Prima e felul cum arata gen sa fie minim ingrijit.caracterul gen sa fie destept altfel ma plictisesc de el in maxim o zi