| RoxAnana a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ce fete va atrag cel mai mult? Si stilul vostru care e? (romantic, sportiv, indraznet, cocalar, timid)

Intrebare pentru fete:Care sunt genurile voastre de baieti? Si ce stil v-ar placea sa abordeze?

Pentru cele mai bune rasp dau fundabig grin:*

Răspuns Câştigător
| motherfuckerstyle a răspuns:

Pai sa vedem cocalarul in nici un caz u l-as lua deoarece nu-mi plac gesturile, figurile.
Sportiva cred ca ar merge dar sa fie si inteligent:d
Sa fie indraznet dardar nu prea.
Timid daca ar fi nu m-ar baga in seama si bineinteles romantic in nici un caz:d
Deci sa fie putin indraznet, fara prea multe figuri si sportiv

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cocalarul e intresant in zilele in care sunt deprimata, sa-mi bat joc de el m-ar binedispune
Sportivul e bunicel, am avea ce discuta atat timp cat n-ar fi caine.Totul pana la Dinamodevil
Romanticul n-are ce cauta in ecuatia asta.Nici daca mi-as pune scoci la gura si mi-as impune sa nu fac vreo gluma nu mi-ar reusi.Pentru ca atunci cand vad trandafiri ma pufneste fara sa vreau rasul si dau dovada de insensibilitate pe os si de lipsa totala de feminitate
Timidul, da.Eu as face regulile, el ar privi fascinant.Si e si normal, pana la urmahee hee

| Black a răspuns:

@crinu... si cu siguranta stii sa scrii corect -.-

| AngelSpeed a răspuns:

Mie imi plac fetele care sunt ele insusi in preajma mea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant dur.romantic si indraznet.imi place toate fetele. cele tineri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cf sunt florina