| Lumeaîn3D a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce fete va atrag mai mult, brunetele sau blondele? Slabe, sau cu forme? Sunt cam curioasa happy

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Brunetele cu ochi albastrii daca se poate -aww.Nu ma deranjeaza sa fie si blonda daca e o fata minunata.Atata vreme cat eu sunt oki la capitolu greutate, as putea spune slabut, am pretentia ca si ea sa fie la fel.Nu ma intereseaza sa aiba formele cat sura, cu ce ma incalzeste.Sa fie naturala si sa ma inteleg cu ea. Deja o am :*.

| Lumeaîn3D explică (pentru Danysan):

Interesante gusturi happy

| Danysan a răspuns (pentru Lumeaîn3D):

Multumesc happy.

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Camioanele sant cele mai bune femei, gospodine, fidele nai treaba.

| nikbad4u a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului sau a ochilor si conteaza caracteru si inima acelei fete sa tina la el si nu conteaza cai unpic grasuta ca toti sunt grasi si in america si peste tot deci caracteru si sa se inteleaga

| RAY a răspuns:

Toate is frumoase daca stiu cum sa se aranjeze parerea mea

| OnuOnulică a răspuns:

1) Blondele! ( de cand ma stiu imi plac blondele laughing )
2) Cu forme...

| Grimmjow69 a răspuns:

Brunetă, nici o blondă nu aş refuză dacă arată bine, dar până la urmă nu contează culoarea părului, important este ceea ce are ea în cap şi să ştie ce vrea de la viaţă.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Am o sensibilitate pentru roscate happy

| Foxyyyy a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Ai gusturi bune laughing.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Foxyyyy):

Da, au ceva magic roscatele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza ambalajulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti place de cineva nu mai conteaza astea. dar asa..cred ca imi plac brunetele si. unpic mai plinute sau cu pulpele mai "solide"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetele cu ochi caprui sau albastri! Slabuta, si mai micuta, linistita, la locul ei. Mi se par finute si perfecte in felul lor!

| sayWhaaat a răspuns:

La prima vedere, spui?
In general, desi nu e o regula, imi plac satenele/brunetele, 1.75, greutate normala sau mai mica, picioare lungi, fund misto, cu forme.Cam asa ar arata fata ideala pentru mine.
Mi s-a intamplat de 2 ori sa ma indragostesc la prima vedere, insa fetele erau mult sub ce am descris dpdv fizic, bine, pentru mine conteaza enorm caracterul unei persoane.

| Lumeaîn3D explică (pentru sayWhaaat):

Dar despre fetele scunde ce parere aveti? Nu prea am auzit baieti care sa spuna ceva despre cele care au inaltimea mai in jos de 1.60.

| sayWhaaat a răspuns (pentru Lumeaîn3D):

Mai jos de 1.60 nu mi se par scunde, ci pitice, mai degraba respingatoare decat neatragatoare.

| Laura927 a răspuns (pentru sayWhaaat):

Hai sa îți spun un lucru, ești un super nesimțit.
Eu fac parte din categoria fetelor de 1.60 m si știi ce ai tremura dacă m-a vezi așa ca tine- ți părerea de doi bani acasă, ca sunt sigura ca nu ai nici cea mai mica idee sa faci diferența cu ochiul liber între 1, 55 si 1, 65 m.
Din cauza persoanelori ca si tine sunt atâtea fete complexate de inaltime.
Îți doresc sa te indragosstesti de cea mai grasa scunda femeie pe care ai văzut-o in viața ta si ca la prima întâlnire sa tragă un part direct in restaurantul in care va aflați.

| sayWhaaat a răspuns (pentru Laura927):

Hai sa iti spun un lucru, esti o frustrata.
Care-i problema ta cu gusturile mele?
Grow up happy.

| unknøwn a răspuns:

Ălea cu personalitate.
Chiar dacă o fată e urâtă, faptul că e foarte inteligentă pentru mine o face cu 50% mai atrăgătoare.

| EugenShiAtat a răspuns:

Brunete Blonde Roscate sincer mie imi plac blondele si automat cu forme

| hooliganbro a răspuns:

Eu sunt fata, dar am cautat pe net la acest subiect mai demult> din ceea ce tin minte iti spun ca pentru ei conteaza ca fata sa fie ingrijita si nu neaparat frumoasa, ci atragatoare>
Le place ca o fata sa zimbeasca des, nu sa fie posomorita 9 cind eu nu zimbesc, par foarte trista, asa ca zimbesc des), le plac e ca vocea ei sa fie aforabila, sa miroase frumos ), sa aiba unghii ingrijite, sa fie ca un soare care imparte fericirea ei cu toti, sa fie putin de tot neindeminatica, sa poata gati si, de dorit, sa fie de acord sa joace ceva cu el de genul la Wario sau Just Dance etc. Succes!

| nikappa a răspuns:

Cu forme.

| Subaru1982 a răspuns:

In general blondele sunt mai atractive. Da si mai atractive sunt unele fete care se imbraca sexi in colanti dinaia sport si care au curajul sa-i lase sa se vada fesele despartite. Este extraordinat. Pur si simplu mi se ridica cand vad cate una care are grija si de detaliul acesta. Fetele imbracare sunt sexi daca isi arata fundul, si daca sunt descăbrcate sunt sexi daca au curajul sa isi arate parul in designul de liniuta deasupra clitorului. Aia e slabiciunea mea. Deci si daca sumt scunde ideea e sa nu fie gabe de spate ci mereu cu o privire ridicata cu sanii scosi in față, umerii dati inapoi si fundul tot catre inapoi.

| AlexAlexandru96 a răspuns:

Sincer eu am o slabiciune pentru fetele cu ochii albastii, dar pentru mine nu conteaza formele.....conteaza doar felul lor de a fi