| Ea_7898 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce inseamna pentru voi o fata buna la pat?big grin

Răspuns Câştigător
| Gabbitzu a răspuns:

O fata buna la pat pentru noi baieti ar insema cam ceva de genul, sa fie cat mai pasionala si atenta in ceea ce face, fie ca o face pentru prima data fie ca e a nu stiu cata oara, secretul unei relati in pat este ca trebuie sa existe mangaieri atingeri fine, barbatul trebuie sa domine femeia, iar femeia ar trebui sa isi spuna dorinta in fata unui barbat pentru a va ajuta unul pe celalalt sa va cunoasteti trupul cat mai bine, sper ca m-ai inteles

8 răspunsuri:
| Any_2443 a răspuns:

Cred ca pentru baieti o fata buna la pat inseamna sa aiba experientza si sa faca tot ce vor ei in pat (sa o ia pe toata in gura) laughing

| Dramaa a răspuns:

Sa nu spuna in timpul actului 2 ca "gata nu mai poate" Sa inteleaga di privirile mele ce ar trebui sa faca. Sa stie cat mai multe miscari pozitii etc...

| perro12 a răspuns:

Pt minne... o fata tandra, care stie ce vrei, cand vrei, raspunde pozitiv la provocarile tale si nu uita ca esti si tu un simplu om

HF

| consilierindragoste a răspuns:

Cea care te face sa te simti cel mai bun vezi ca asta e un secret al baietilor pe care l-am scapat

| weedini a răspuns:

Pai. buna la pat pentru mine inseamna ori sa se priceapa ori sa asculte laughing

| par3ye a răspuns:

laughing adica buna sa faceti...

| Alexandrion_6425 a răspuns:

O fata buna la pat inseamna stie sa faca dragoste mai bine, romantic si pasional.

| lluparo a răspuns:

Din cate vad, majoritatea "barbatilor" isi doresc doar o sclava, in pat...ma rog...
Pentru mine o fata buna la pat este aceea care se simte bine, relaxata alaturi de mine, in prezenta careia sa ma simt la fel si musai sa-i faca placere un preludiu cat mai lung. Restul, ...depinde...