| Oanyta a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ce inseamna pentru voi o fata >perfecta?:

Răspuns Câştigător
| AlexBitza a răspuns:

Un vis happy Si acum sa-ti detaliez visul meu deci: o fata inteligenta, cu un caracter "frumos", frumoasa si cel mai important sincera (stiu tine de carater dar e cel mai important lucru)

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Plina de calitati. E greu de explicat pentru ca unele calitati ar parea contradictorii la o prima vedere. Sa fie foarte frumoasa si feminina in primul rand. Si ar trebui sa ma placa si ea.

| ATB a răspuns:

Pt mine fata perfecta ar trebui sa ma asculte sa nu se uite urat cand vin de la bere cu baietii, accept o surdo-muta, creola si slaba, sexy si daca se poate cu pensie mare de handicap, sa pot sa stau acasa pe banii ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista

| Oanyta explică:

Daca iubitei voastre... i s-ar intampla o faza penala... ce ati face?