| Anonima975 a întrebat:

Întrebare pentru băieți! Ce părere aveți despre o fată care poarta oja neagra? Ce părere aveți despre lacul negru pe unghii în general?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici mie nu-mi plac, mi se par vulgare.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru orezculapteVasileVersace):

Tigan!

| sierra1 a răspuns:

Fiecăruia iî place ce vrea. Nu trebuie să-ți placă și ție ce place altora sau invers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fain, dar tu pune ce-ti place, nu ce place celorlalti.
Chiar daca ti-ar zice toti ca e oribil, ca-l detestă, conteaza doar sa-ti placa tie. Nu mai incerca sa obtii validare, învață sa-ti respecti opinia si sa ai caracter.

| Alexandrionelu a răspuns:

Mie personal nu îmi place. Arata de parca și-ar fi prins toate degetele la ușa happy